Erbaa Tuğla

Erbaa Tuğla

  • 25 Sal

Erbaa Tuğla Nedir?

Tuğlalar, insanlığın dünyaya gönderildiği zamanlardan, günümüze kadar gelen çok eski bir geçmişi vardır. En basit tuğla yapımı, toprak çamurunun kalıplara dökülerek güneşte kurutulması ile yapılan tuğlalardı. Ancak, günümüzde erbaa tuğla ile tuğla kategorisinde çok büyük gelişmelere imza atılmıştır. Tuğla teknolojisinin son noktası olan Erbaa tuğla, oldukça etkili çalışmalara imza atmaktadır.

KALİTELİ TUĞLA ÇEŞİTLERİ ÇOK ÖNEMLİDİR

Kalitesiz tuğlalar, inşaat sektörüne büyük zarar vermektedir. Özellikle depremlerde kendini gösteren yoğunluğu çok az olan ve dayanıksız olan tuğlalar, ustalar tarafından tercih edilmeyen ürünlerdir. Tuğla teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, eski tuğla çeşitleri tarih olmaya başlamıştır. Eski tuğla çeşitleri yerine fırınlı klinker üretimi, rağbet görmeye başlamıştır. Dış kaplama tuğla çeşitleriyle estetik ve zarif kaplama çalışmalarında mükemmel çalışmalara imza atan erbaa tuğla, eski usül kiremit ve tuğla çeşitleri yerine, çok daha kullanışlı kiremit ve tuğla çeşitlerini piyasaya sürmüştür.

ERBAA TUĞLA ÇEŞİTLERİ

Erbaa tuğla, fırınlama usulü ile ürettiği ürünleri, standartlara uygun bir şekilde üretmektedir. Klinger kaplama tuğla, alaturka kiremit, taş yüzey taban tuğlası, kanallı taban tuğlası, karo taban tuğlası, kılıcına kesik taban tuğlası, yarım klinker taban tuğlası, klinger taban tuğla, granada kiremit, harman tuğla, harman tuğla kalama, geçmeli taban tuğla, 240’lık geçmeli tuğla ve 2, 3, 5, 6 cm ateş tuğla ile tuğla tarihini yeniden yazan erbaa tuğla, kaliteden ödün vermemektedir. Son teknoloji ile kurulan tesislerinde, kısa zamanda üretim gerçekleştiren firma, sınıfının en iyi firmalarındandır.

HER USTANIN ARADIĞI ÖZELLİKLER BURADA

Kullanışlı ve standartlara uygun olan tuğlalarımız, el yapımı klinger tuğla kategorisi, kaplama tuğla serisi kategorisi, kiremit serisi kategorisi, pres erbaa tuğla serisi kategorisi, yapı kimyasalları kategorisi, yatay delikli tuğla serisi kategorisi, taban tuğla serisi kategorisi ve ateş tuğla serisi kategorisi ile adından sıkça söz ettirmiştir. Başarılı ve oldukça etkili çalışma yöntemleriyle çalışan Erbaa tuğla, bütün yapılar için en iyi tuğla ve kiremit ürünlerini üretmektedir.

EN İYİ USTA İÇİN EN İYİ TUĞLA

Ustalık çok önemlidir ancak, en iyi ustalık, kaliteli malzeme ile ortaya çıkar. Bu nedenle, tuğla ve kiremit ustalarının tercihi kaliteli tuğladır. Bu kaliteli tuğla ve kiremitleri, Erbaa tuğla firmasında bulabilirsiniz.

Erbaa Tuğla Çeşitleri

-Pres tuğla, duvar örme, bahçe duvarı gibi işler,

-Taban tuğlası yer döşemelerinde,

-İnşaat tuğlası; 8,5 tuğla, 13,5 tuğla, yığma tuğla, baca tuğlası, asmolen tuğla, kubbe tuğlası

-Ateş tuğlası fırın ateş tuğlası, fırın tuğlası, şömine tuğlası ve barbekü tuğlası olarak çeşitlenir.

Ürün Bilgi ve Tüm Sorular için Lütfen Bize Ulaşın

Bizi Arayın


Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?